Wypożyczalnia samochodów trójmiasto – czy warto?

MOTORYZACJA

Wiele osób przyjeżdża lub przylatuje do Gdańska, Gdyni lub Sopotu w celach biznesowych lub wypoczynkowych. Trójmiasto jest rozciągającą się wzdłuż nabrzeża na około pięćdziesiąt kilometrów metropolią, więc poruszanie się na tak dużym obszarze bez własnego środka transportu korzystając jedynie z komunikacji miejskiej, taksówek lub SKM może być tak czasochłonne, że stanie się bezsensowne. Dlatego warto razem z rezerwacją noclegu warto jest rozważyć też wyszukanie frazy np. „wypożyczalnia samochodów trójmiasto” w celu znalezienia taniego najmu aut pozwalających na swobodne i szybkie poruszanie się po mieście. W poniższym artykule przedstawiamy wyniki naszego reasarch’u na temat ofert znalezionych i przetestowanych po wpisaniu wymienionej wyżej frazy.wypożyczalnia samochodów gdańsk, wypożyczalnia samochodów gdynia, wypożyczalnia samochodów trójmiasto, wypożyczalnia samochodów sopot, wypożyczalnia samochodów płock, wypożyczalnia samochodów płońsk, wypożyczalnia samochodów włocławek, wypożyczalnia samochodów toruń, wypożyczalnia samochodów kutno, wypożyczalnia samochodów płock bmw, wypożyczalnia samochodów płock skoda, wypożyczalnia samochodów płock mercedes, wypożyczalnia samochodów gdańsk bmw, wypożyczalnia samochodów gdańsk skoda, wypożyczalnia samochodów gdańsk mercedes,

Ile kosztuje wypożyczalnia samochodów trójmiasto?
Jeśli myślimy o wynajmie samochodu, na myśl przychodzi nam jedno słowo – drogo! Jednak ku naszemu zaskoczeniu, mogliśmy pobawić się ciekawym samochodem już za jedyne 50 zł. Okazuje się bowiem, że wypożyczalnia samochodów w gdańsku, którą wzięliśmy pod lupę oferowała samochody z segmentu a już przedziale od 40 do 100 zł za dobę. Trochę lepszy i wygodniejszy samochód to już przedział od 90 do 120 złotych za dobę. Oczywiście dostawcze auta i sportowe są o wiele droższe, ale jeśli ktoś potrzebuje samochód na jeden lub kilka dni, to jest to rzecz osiągalna nawet dla mniej zamożnych klientów. Warto też przyznać, że wynajmowane samochody były czyste i zadbane. Ich stan techniczny i przebieg również nie budził naszych pod tym względem zastrzeżeń.

Gdzie jest haczyk? Najlepsza w Gdańsku wypożyczalnia samochodów!

Zbadana przez nas „wypożyczalnia samochodów trójmiasto” to oczywiście ogólne pojęcie służące przybliżeniu średniej oferty zbadanych przez nas firm. Jedynym mankamentem jaki napotkaliśmy była konieczność wpłacenia kaucji. Kwota jaką trzeba wpłacić przed odjazdem to nawet kilkaset złotych. Warto też czytać regulamin, aby zwrócić szczególną uwagę na pewne aspekty prawne i opłaty dodatkowe, jakie możemy ponieść w wyniku nieszczęśliwych okoliczności lub po prostu naszej głupoty. I tak np. za zgubienie kluczyków trzeba zapłacić od kilkuset do nawet 1,5 tys. złotych ze względu na konieczność zaprogramowania immobilizera. Wypożyczalnie nie chcą też, aby kierowca palił papierosy w samochodzie, a oddawany samochód powinien być umyty i posprzątany. Wszelkie ubytki w podzespołach i wyposażeniu również pokrywa zazwyczaj klient, a mogą to nie być tanie rzeczy. Warto też zastanowić się gdzie i w jaki sposób przekazane będzie auto po zakończeniu jego wynajmu, bo pozostawienie samochodu w niektórych lokacja będzie nas kosztowało kilkanaście do kilkudziesięciu złotych więcej.

Wypożyczalnia samochodów trójmiasto – podsumowanie
Niezależnie od tego, czy wyszukamy frazę „wypożyczalnia samochodów Sopot„, czy „wypożyczalnia samochodów Gdynia” albo „Gdańsk”, nie musimy obawiać się wielkich kosztów. Nie ma w tego typu ofertach też ukrytych opłat (pod warunkiem, że czytamy warunki najmu), bo chyba każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę z faktu, iż za uszkodzenia pojazdu trzeba zapłacić, a pożyczone auto wypada wręcz oddać w stanie takim, jak się go wzięło. Reputacja tego typu firm zależy od niezawodności pojazdów i ich jakości, dlatego zwykle w ich ofercie znajdują się pojazdy różnych segmentów tak, by każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Wypożyczalnia samochodów trójmiasto to rozwiązanie niezwykle wygodne, pozwalające na wygodne przemieszczanie się po metropolii niezależnie od tego, czy chcemy zwiedzić kilka atrakcji znacznie oddalonych od siebie, czy jeździmy spisywać umowy do biur różnych kontrahentów rozsianych po kilku miastach.

Dodaj komentarz