skup aut płock

Sprzedaż samochodu nie musi być trudna.

MOTORYZACJA

Jak sprzedać swój samochód? Co zrobić, by wyróżniał się w zalewie innych aut wystawianych do sprzedaży? Wiele osób wie doskonale, jak trudno przebić się ze swoja ofertą sprzedaży auta i zainteresować potencjalnych klientów. Jeśli mamy na sprzedaż nieco czasu, można rzecz jasna poczekać na zainteresowanych. Co jednak w sytuacji, gdy chcemy sprzedać samochód szybko, korzystnie i bez zbędnych formalności? To proste. Wystarczy zgłosić się do nas.

Skup aut powyżej roku 2000.

Dlaczego my? Dlaczego skup aut Płock to rozwiązanie warte uwagi? Wiele jest odpowiedzi. Rozpoczynając działalność w tej branży postawiliśmy sobie za cel skup samochodów Płock prowadzić tak, by klienci mogli swoje pojazdy sprzedawać łatwo, bez większych formalności i zawsze na dogodnych warunkach. Dlatego oferujemy możliwie najwyższe ceny pojazdów które kupujemy. Wiemy doskonale jednak, że cena skupu ma znaczenie, ale dla klienta ważne jest także kilka innych rzeczy.

– możliwość odbioru samochodu własnym transportem

– darmowa i szybka wycena

– skup samochodów w różnym stanie

– błyskawiczna transakcja

– brak konieczności oczekiwania na gotówkę

– możliwość kontaktu 24H

U nas to wszystko znajdziecie !

Wiemy doskonale, że już w chwili pierwszej rozmowy z potencjalnym kupującym, sprzedający chce wiedzieć na jaką cenę sprzedaży może liczyć. Dlatego wyceniamy auto już w trakcie wstępnej rozmowy telefonicznej lub na podstawie przesłanych przez Internet informacji o aucie i zdjęć samochodu. Jeśli auto jest niesprawne, nie posiada ubezpieczenia lub przeglądu technicznego albo po prostu klient nie może go nam dostarczyć, przyjedziemy pod wskazany adres i odbierzemy samochód własnym transportem. Na miejscu załatwimy wszystkie formalności i wypłacimy gotówkę. Skup aut Płock, to miejsce, gdzie zawsze płacimy od razu. U nas nie trzeba czekać na przelew.

Dokumenty do wyrejestrowania. 

Kupując pojazd, przekazujemy sprzedającemu albo umowę kupna sprzedaży pojazdu albo dokument potwierdzający zezłomowanie. Z jednym lub drugim dokumentem powinien on się udać do właściwego wydziału komunikacji i zgłosić albo zbycie pojazdu albo jego zezłomowanie. Oczywiście należy też powiadomić ubezpieczyciela pojazdu. Skup aut Płock to miejsce z odpowiednimi pozwoleniami. Nasze zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu na pewno będzie przyjęte przez urzędników a samochód zostanie wyrejestrowany.

Czy na pewno kupicie mój pojazd?

Skupujemy auta w każdym stanie technicznym. Zarówno sprawne jak i powypadkowe, z ważnymi opłatami lub bez ważnych opłat. Chętnie odbierzemy od Was także samochody, które odstawiliście gdzieś do ogródka, nie wiedząc co zrobić z samochodem, który stał się zbędny. Mogą to być pojazdy bardzo skorodowane, zaniedbane. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia, skupujemy wszystko, zawsze wyceniając pojazd możliwie najkorzystniej. Skup aut Płock to miejsce, gdzie z całą pewnością pozbędziecie się swojego pojazdu i od razu otrzymacie za niego gotówkę.Wstępnie wyceniamy już w chwili kontaktu telefonicznego, gdy klient powie, co ma do sprzedania. Końcowa wycena zawsze jednak jest zgodna ze stanem faktycznym pojazdu, więc w chwili oględzin pojazdu, cena może ulec zmianie na mniejszą albo na większą. Skup samochodów Płock istnieje od lat. Działamy na rynku od dawna i jesteśmy świetnie zorientowani także w działaniach konkurencji. Naszym celem jest być zawsze krok z przodu. Płacimy więcej, obsługujemy szybciej, staramy się być lepsi, również od samych siebie. W trosce o jakość obsługi i o naszych klientów, stale się rozwijamy ! U nas rzadko można usłyszeć „dziś nie przyjedziemy”. Nasz odpowiednio przeszkolona kadra pracowników jest na tyle duża, że jesteśmy w stanie podjąć się w ciągu jednego dnia wielu transakcji. Zgłaszając chęć sprzedaży auta do nas, nie będziecie czekać !

Zapraszamy !

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Działamy 24 godziny na dobę, zawsze można się z nami skontaktować. Wszelkich informacji udzielimy już w trakcie rozmowy telefonicznej. Wstępnie wycenimy pojazd, który chcecie sprzedać i ustalimy szczegóły transakcji. Nie nastawiamy się na jak największy zysk, tylko na zadowolenie klienta. Doskonale wiemy, że to korzystne dla obu stron. Dzięki takiemu podejściu do transakcji, możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami na rynku i stałym przyrostem nowych klientów. Niemało z nich to klienci z polecenia, co jest dla nas motywacją ale i dowodem tego, że działamy w najlepszy możliwy sposób.

Kontakt z naszą firmą, nawet umówienie się na oględziny pojazdu nie jest żadnym zobowiązaniem do transakcji. W każdej chwili możecie Państwo zrezygnować lub przedstawić swoje oczekiwania co do szczegółów transakcji, spróbujemy porozumieć się tak, by obie strony były zadowolone. przy sprzedaży samochodu nie oczekujemy od klientów niczego, poza dowodem osobistym lub upoważnieniem i podpisem na dokumentach sprzedaży lub złomowania pojazdu. Z całą resztą prac związanych z zakupem auta poradzimy sobie sami. Odbierzemy pojazd we własnym zakresie,  jeśli trzeba załadujemy go na lawetę. Klient nie ponosi żadnych kosztów z tym związanych. Warto korzystać z naszych usług !

Home

Skup samochodów / aut Warszawa

Skupowanie samochodów w Warszawie i okolicy. Profesjonalny skup aut – z dojazdem za darmo i płatność gotówką na miejscu.

Dodaj komentarz