auto pomoc zgorzelec, autolaweta zgorzelec, autopomoc zgorzelec, laweta zgorzelec, pomoc drogowa zgorzelec

Pomoc drogowa Zgorzelec – takie usługi to czysta przyjemność

MOTORYZACJA, USŁUGI / INNE

Jeżeli posiadasz prawo jazdy już od jakiego czasu, masz własny samochód lub pożyczasz wciąż od rodziców i w dodatku zdarza ci się podróżować po południowo-zachodniej Polsce, to nie przestawaj czytać. Zapewne wiele razy narzekałeś na drogi w naszym kraju, które w połączeniu z trudnymi warunkami pogodowymi, przypominają zdecydowanie bardziej trasę offroad. Własnie to i wiele innych czynników, takich jak niesprawny w pełni samochód, chwila nieuwagi, śliska jezdnia, mogą doprowadzić do awarii, a nawet do wypadku. Zatem na wszelki wypadek, powinieneś zainteresować się pomocą drogową Zgorzelec.

A co gdybyś dojechał nawet do Niemiec – pomoc drogowa?auto pomoc zgorzelec, autolaweta zgorzelec, autopomoc zgorzelec, laweta zgorzelec, pomoc drogowa zgorzelec, laweta niemcy, pomoc drogowa niemcy

W razie gdyby udało Ci się dojechać do Niemiec do takich miast jak Goerlitz, Bautzen czy Drezno i kolizja dopadnie Cię własnie za granicą przyjedziemy naszą niezawodną lawetą Zgorzelec, aby jak najszybciej zapewnić Ci odpowiednią pomoc. Co więcej, możliwy jest również transport pojazdu z Niemiec do Polski np. na parking, który udostępniamy naszym Klientom.

Co, gdzie i jak? Czyli jak działa skuteczna pomoc drogowa.
Opowiemy teraz o szczegółach. Oczywiste jest to, że działamy 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu, nawet w niedzielę – jeśli Ty nie odpoczywasz, my tym bardziej,w końcu nigdy nie wiadomo kiedy możesz nas potrzebować. Obszar w jakim specjalizujemy się w pomocy drogowej w Polsce to powiaty:

  • Zgorzelec
  • Lubań
  • Lwówek
  • Bolesławiec,

a także

  • Autostrada A4

Staramy się jak najszybciej dojeżdżać na miejsce kolizji czy wypadku i w zależności od sytuacji oferujemy holowanie aut, usuwanie samochodów z miejsca awarii czy transportujemy pojazd, jak np w przypadku pomocy drogowej w Niemczech.

Całkowicie zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest pomoc w tak stresującej dla każdego kierowcy sytuacji. W razie gdybyś nas potrzebował, zadzwoń o każdej porze dnia i nocy, pod nr +48 576 224 606, a my się wszystkim zajmiemy. Mamy nadzieję, że pozytywnie zaskoczy Cię szybkość naszego działania, profesjonalizm, a na końcu oczywiście cena.

Dodaj komentarz