fotolustro, fotolustro na wesele, fotolustro cena, fotolustro wynajem, fotolustro warszawa. fotolustro płock, fotolustro toruń, fotolustro łódź, fotolustro płońsk, fotolustro włocławek, fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka wynajem, fotobudka płock, fotobudka warszawa, fotobudka łódź, fotobudka toruń, fotobudka włocławek, fotobudka cena,

Mirror Selfie: czarodziejski następca fotobudki

USŁUGI / INNE

Mirror Selfie to jeden z najnowszych trendów. Tradycyjne fotobudki powoli odchodzą do przeszłości. Ich miejsce zajmują nowoczesne „czarodziejskie lustra”, bez których nie obędzie się żadna prawdziwa impreza. Zastanawiasz się, czy właściwie jest Mirror Selfie i skąd jego popularność? Zapraszamy do lektury.

Mirror Seflie: magiczny wymiar zabawy

Wszyscy znamy czarodziejskie wręcz znaczenie fotografii. Robimy przecież zdjęcia między innymi po to, aby w ten sposób utrwalić szczęśliwe momenty. Dzięki temu zostają one z nami na dłużej. Po wielu latach to właśnie fotografia pozwala przywołać chwile, które wydawały się już utracone. 

fotolustro, fotolustro na wesele, fotolustro cena, fotolustro wynajem, fotolustro warszawa. fotolustro płock, fotolustro toruń, fotolustro łódź, fotolustro płońsk, fotolustro włocławek,  fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka wynajem, fotobudka płock, fotobudka warszawa, fotobudka łódź, fotobudka toruń, fotobudka włocławek, fotobudka cena,

Nic w tym dziwnego, że jeszcze do niedawna fotobudka stanowiła obowiązkowy element każdej imprezy. Ba, nawet wielkie centra handlowe oraz inne powierzchnie korzystały z faktu, że ludzie po prostu kochają zdjęcia: zawsze i w każdych okolicznościach. Mirror Selfie to nowoczesny wariant, interaktywny wariant tradycyjnej budki ze zdjęciami.

Co się zmieniło? Fotolustro w odróżnieniu od budki nie jest jedynie rekwizytem. To całkowicie interaktywna przestrzeń, która pozwala nanosić napisy, zachęca do wykonywania kolejnych fotografii a nawet udziela porad. Dzięki temu fotolustra standardowo zajmują najbardziej eksponowane miejsce w trakcie imprez. Niekiedy Mirror Selfie staje się wręcz jednym z ośrodków imprezy. Wydaje się twierdzeniem przesadzonym? Cóż, każdy kto miał okazję brać udział w imprezie z Mirror Selfie wie doskonale, że niezwykła przestrzeń interaktywnej fotografii przyciąga niczym magnes.

Imprezy firmowe, wesela oraz inne uroczystości

Materiały reklamowe na ogół przedstawiają Mirror Selfie jako niezrównane narzędzie podnoszące atrakcyjność imprez firmowych oraz wszelkich innych eventów tego rodzaju. To oczywiście prawda. Czy jednak wynika stąd, że fotolustro z definicji jest zarezerwowane wyłącznie dla określonych form rozrywki? Oczywiście, że nie!

Fotografia jest medium uniwersalnym. Tak samo uniwersalna jest ludzka potrzeba, aby utrwalać na zdjęciach szczęśliwe momenty. Mirror Selfie pozwala realizować te potrzeby w formie dotąd niespotykanej. Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia ze zwierciadłem. Nie tylko widzimy w nich samych siebie oraz naszych towarzyszy, ale możemy także nakładać rozmaite filtry, zmieniać pozycje, miny itd. To zwierciadło jest jednak jednocześnie wysokiej jakości aparatem fotograficznym.

Podobnie Mirror Selfie sprawdzi się w sklepach, galeriach handlowych oraz różnego rodzaju eventach. Często galerie bywają nazywane „świątyniami konsumpcji”. Jest w tym sporo prawdy, jednak odwiedzający szukają w owych świątyniach przede wszystkim rozrywki. Fotolustro to natomiast dodatkowa opcja w szerokim spektrum rozmaitych form rozrywki.

Czy to już magia czy jeszcze technologia? Skłaniamy się ku drogiej opcji, jakkolwiek wielu mądrych ludzi uważa, że to właśnie technologia jest jedyną prawdziwą formą magii. 

Czy opłaca się wynająć fotolustro?

Koszty są relatywnie niewielkie zaś bonus do zabawy- przeogromny. Mirror Selfie jest w stanie odgrywać tak samą istotną rolę, jak dobór muzyki podczas imprezy, wystrój wnętrza czy przekąski oraz napoje. Innymi słowy, fotolustro jest swoistym animatorem imprez i uroczystości. Niekiedy zamienia się w jeden z głównych ośrodków rozrywki, w innych wypadkach pozostaje nieco na uboczu jednak zawsze dynamizuje imprezę i magnetyzuje gości.

Skoro jednak jest to tak zaawansowana technologia, to być może nastręcza ona problemów naturalnych logistycznej? Odpowiedź brzmi: nie. Montaż fotolustra jest wliczony w cenę wynajmu i zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut. W przypadku wielogodzinnej imprezy jest to więc niewiele. W przypadku zaś Mirror Selfie w galeriach handlowych, sklepach oraz innych przestrzeniach tego typu 60 minut na instalację to przysłowiowe mrugnięcia oka.

Dodaj komentarz