auto pomoc zgorzelec, autolaweta zgorzelec, autopomoc zgorzelec, laweta zgorzelec, pomoc drogowa zgorzelec

Laweta Zgorzelec – Pomoc Drogowa

MOTORYZACJA, USŁUGI / INNE

Usługi oferowane przez holowanie-zgorzelec.pl dotyczą szeroko pojętej pomocy drogowej. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz dysponuje flotą specjalistycznych pojazdów, przystosowanych do holowania oraz transportu uszkodzonych samochodów różnego typu. Usługi realizowane są na terenie Zgorzelca i okolic, a także w Niemczech.


Holowanie pojazdów >> Autolaweta Zgorzelec

Holowanie pojazdu to czynność, z którą zetknął się niemal każdy doświadczony kierowca. Nie zawsze jest ono jednak przeprowadzane prawidłowo, w wyniku czego narazić można się na dodatkowe uszkodzenia wozu lub nawet złamanie przepisów drogowych. Dlatego aby podczas holowania zachować wszystkie najważniejsze zasady bezpieczeństwa, warto skontaktować się z profesjonalną pomocą drogową holowanie-zgorzelec.pl. Usługi realizowane są o każdej porze, dotyczą pojazdów różnego typu oraz przeprowadzane są bardzo sprawnie i szybko. Wykonaniem zadania zajmują się wykwalifikowani, doświadczeni fachowcy, którzy posiadają odpowiednie umiejętności oraz dysponują profesjonalnym sprzętem. Holowanie przeprowadzane jest zarówno na kompletnych, jak i mocno uszkodzonych pojazdach.auto pomoc zgorzelec, autolaweta zgorzelec, autopomoc zgorzelec, laweta zgorzelec, pomoc drogowa zgorzelec


Transport pojazdów >> Auto pomoc Zgorzelec, laweta

W ofercie pomocy drogowej holowanie-zgorzelec.pl znajduje się również transport uszkodzonych pojazdów na lawetach oraz autolawetach. Firma posiada bardzo rozległą flotę profesjonalnych samochodów transportowych, a także korzysta z niezwykle bogatego zaplecza technicznego. Każda wykorzystywana do auto pomocy laweta lub autolaweta charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, dzięki czemu może służyć do transportu pojazdów o zróżnicowanych gabarytach oraz różnych stopniach uszkodzenia. Przewożony ładunek nie ulega żadnym dalszym kolizjom, ponieważ pomoc drogowa dba o odpowiednią ochronę i zabezpieczeniem transportowanych samochodów. Sprzęt wykazuje się dużą niezawodnością na każdej trasie i jest w pełni ubezpieczony. Obsługą lawet i autolawet zajmuje się doświadczona, profesjonalna kadra pracownicza.


Pomoc drogowa Zgorzelec

Firma zlokalizowana jest w Zgorzelcu, jednak działa również w Jędrzechowicach, a także na obszarze autostrady A4. Oferowana w ramach usługi pomoc drogowa wykonywana jest przez firmę także w wielu miastach niemieckich, m.in. Dreźnie, Goerlitz czy Bautzen. Wszystkie usługi realizowane są ze szczególnym, indywidualnym podejściem do klienta, dzięki czemu ma on szansę uzyskać bardzo skuteczną i kompleksową pomoc drogową w rekordowo szybkim czasie. Usługi holowania oraz transportu na lawetach i autolawetach dotyczą pojazdów osobowych, dostawczych i busów. Oferta firmy charakteryzuje się ponadto bardzo atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami, a samo holowanie pojazdu może zostać rozliczone z ubezpieczenia sprawcy wypadku. Pomoc drogowa w dostępna jest całodobowo, a skorzystać można z niej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.


Dodaj komentarz