hotel płock hotele

Dobry hotel w Płocku, inne hotele się kryją!

HOTELE / MOTELE / NOCLEGI, USŁUGI / INNE

Wybierając się do Płocka trzeba zdecydować się na określony hotel. Przy bliższym poznaniu tematu widać jednak, że sprawa wcale nie jest taka prosta jak mogłoby się wydawać. Znalezienie komfortowego hotelu może przysporzyć sporo problemów. Położony przy ulicy Garnicznej 54/1 Hotel-24 wyróżnia się eleganckim wykończeniem i komfortowymi pokojami w atrakcyjnych cenach. Każdy z gości spotka się tu z przyjazną obsługą i przeżyje niezapomniane wakacje lub wypocznie przed dalszą drogą.

Najlepszy Hotel w Płocku, inny niż wszystkie hotele.

Hotel-24 oferuje swoim klientom 21 komfortowych pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych. Tym samym można tu przyjechać zarówno na wakacje z dziećmi, jak i zorganizować szkolenie dla firm. Wnętrze zostało urządzone elegancko i z klasą. Dzięki temu spodoba się nawet najbardziej wymagającym gościom. Miła obsługa dba o to, aby pobyt był jak najbardziej udany. Chętnie udzieli również odpowiedzi na wszelkie pytania.

hotel płock hotele noclegi

Restauracja i bar
Hotel Płock wyróżnia się również wysokiej klasy restauracją serwującą dania kuchni polskiej. Klienci mogą zamówić gotowe zestawy obiadowe lub wybrać dania z karty. Specjalnością zakładu jest pyszna golonka. Hotel-24 posiada również elegancki bar oferujący różnego rodzaju alkohole, które przypadną do gustu nawet koneserom. To świetne miejsce na relaks po całym dniu z rodziną i przyjaciółmi.

Co wyróżnia hotel Płock?

Hotel-24 oferuje prawdziwie rodzinną atmosferę. Mimo eleganckiego wykończenia goście nie czują się tu nieswojo. Dba o to wykwalifikowana obsługa. Inne hotele Płock są najczęściej bardzo drogie. Hotel-24 oferuje przystępne ceny na co dzień. Dodatkowo każdy klient dostaje śniadanie w formie szwedzkiego stołu gratis. Nie trzeba również martwić się o miejsce postojowe – przestronny parking dostępny jest dla wszystkich bez dodatkowych opłat. Warto również regularnie sprawdzać aktualne promocje. Można dzięki temu za tę samą cenę przedłużyć swój pobyt nawet o kilka dni.

Dodaj komentarz